Dodatki

Chyba każdy zgodzi się, że buty muszą spełniać określone funkcje. Powinny być wygodne, trwałe, funkcjonalne i odpowiadać naszemu gustowi. Dzięki naszym dodatkom, takim jak wkładki do butów, możliwe będzie znaczne podniesienie komfortu użytkowania naszego ulubionego obuwia. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno modele skórzane, jak i korkowe. Każdy, kto potrzebuje wsparcia tylko w jednym miejscu, może skorzystać z szerokiej oferty podpiętek.

Wkładki do butów o specjalnych właściwościach

Klasyczne skórzane oraz korkowe rozwiązania nie są oczywiście naszą jedyną propozycją. W ramach naszej oferty posiadamy także wkładki ocieplające, polecane szczególnie na zimne miesiące. Każdy, kto uprawia sport lub lubi chodzi w pełnym obuwiu podczas lata, na pewno doceni nasze modele odświeżające i oddychające modele. Oferujemy również warianty przeciwpotne z węglem aktywnym, który pochłania nieprzyjemny zapach.

Dodatki zapobiegające obcieraniu stóp

Wśród rozwiązań, które proponujemy dla zwiększenia komfortu stóp w trakcie chodzenia, znajdują się również skórzane zapiętki, a także skórzane oraz korkowe podpiętki. Oba typy produktów będą chronić na swój sposób skórę przed otarciem. Podpiętki zmniejszą dodatkowo obciążenie mięśni, a także ścięgien i więzadeł. Zapiętki zredukują natomiast nacisk obuwia na tę część stopy, a także zapobiegną jej wyślizgiwaniu się z nieco przydużego buta. Poza tym zarówno stosowana przez nas naturalna skóra, jak i korek są przyjemne dla skóry, dodatkowo zwiększając wygodę użytkowania.

Nasze artykuły sprawią, każdy będzie mógł pozwolić sobie na nowe dodatki do ulubionych butów, które podniosą komfort chodzenia! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów!