Jesień/zima

Pierwsze chłodniejsze wieczory i ranki odczuwamy często już zaraz po przebudzeniu – dotykając bosą stopą posadzki. Aby zapomnieć o nieprzyjemnym chłodzie, warto wybrać na jesień i zimę obuwie domowe, które zapewni nam odpowiedni komfort przez cały dzień. Proponowane przez nas na ten okres ocieplane pantofle damskie i męskie, ogrzewają stopy zakrywając ich grzbiet i izolując je od zimnej podłogi.

W ofercie posiadamy zarówno klapki, jak również eleganckie bambosze, które przy niskich temperaturach otulą całe stopy, także powyżej kostki. Na jesienne słoty polecamy ponadto nasze ocieplane kalosze.

Jesienno-zimowe obuwie domowe z klasą

Gdy na zewnątrz zaczyna panować chłód, zaprojektowane przez nas damskie oraz męskie obuwie domowe ogrzewa stopy dzięki przyjemnemu w dotyku, naturalnemu ociepleniu. W zależności od modelu zastosowana została wełniana wkładka oraz przyszwa również wyścielona od wewnątrz 100% wełną lub też futerkiem jagnięcym.

Nasze damskie i męskie pantofle oraz bambosze dostępne są w wielu eleganckich wzorach i zestawieniach kolorystycznych, także typowo regionalnych.