Pantofle męskie letnie

Panowie szukający komfortowego, ale i eleganckiego w swojej formie obuwia domowego na cieplejsze dni, z pewnością docenią naszą propozycję. Na sezon letni posiadamy w ofercie męskie pantofle zakryte, odkryte oraz regionalne. Każdy gatunek niesie ze sobą szereg innych korzyści i doskonale sprawdza się zarówno wczesną wiosną, jak i podczas upałów.

Prezentowane niżej wzory dostępne są w różnej kolorystyce i wykończeniu wykonania.

Oddychające materiały i przemyślana konstrukcja

Proponowane przez nas męskie pantofle letnie wykonane zostały z materiałów zapewniających stopom maksymalny komfort nawet przy bardzo wysokich temperaturach. Połączenie naturalnej skóry lub filcu z ażurowymi wzorami bądź odkrytymi palcami zapobiega poceniu się skóry. Poza tym odpowiednio wyprofilowana konstrukcja zapewnia odpowiednią stabilizację, a także dba o to, żeby kapcie trzymały się stóp i nie zsuwały się z nich w trakcie chodzenia.

Wygodę noszenia zwiększa dodatkowo niewielka poduszeczka umieszczona pod piętą, a wykonanie samej podeszwy z wytrzymałych materiałów gwarantuje jej wysoką odporność na ścieranie. W oferowanych przez nas męskich pantoflach letnich Panowie śmiało mogą wyjść czasem na podjazd czy do ogrodu.