Pantofle damskie

Gdy nadchodzą chłodniejsze dni, warto wymienić na zimowe także nasze domowe obuwie. Pantofle damskie, które proponujemy Paniom na okres mniej więcej od wrześnie do marca, to bardzo wygodne i jednocześnie eleganckie kapcie. Przechadzając się w nich po domu z pewnością docenią Panie ich staranne wykonanie oraz zastosowane materiały.

Najbardziej marznie się od stóp

Aby nie marzły Panie stąpając po wychłodzonej posadzce, nasze pantofle damskie wyściełamy dodatkowo wełnianym futerkiem, które przyjemnie otula grzbiet stopy i palce. Komfort cieplny zwiększa ponadto wełniana, filcowa lub skórzana wkładka. Wykorzystanie w tym miejscu w 100% naturalnych, oddychających materiałów zapobiega jednocześnie poceniu się stóp.

Produkowane przez nas obuwie domowe to także regionalne ornamenty i kolorystka, które z pewnością przypadną Paniom do gustu. Delikatnie uniesiona pod piętą podeszwa zwiększy dodatkowo komfort chodzenia, jeszcze bardziej oddzielając stopę od zimnej posadzki. Podeszwa jest przy tym odporna na ścieranie, pozostając delikatna dla paneli czy drewnianego parkietu.